Najbliższa kolejka 4 | ||||||||||||||||||||||||
|
|
IV liga 2013/2014, grupa: wielkopolska (południe) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Victoria Września | 30 | 73 | 22 | 7 | 1 | 82-26 | 10 | 4 | 1 | 49-12 | 12 | 3 | 0 | 33-14 | ||||||
2. | Dąbroczanka Pępowo | 30 | 67 | 20 | 7 | 3 | 63-19 | 8 | 5 | 2 | 35-11 | 12 | 2 | 1 | 28-8 | ||||||
3. | Górnik Konin | 30 | 60 | 18 | 6 | 6 | 57-27 | 9 | 3 | 3 | 26-10 | 9 | 3 | 3 | 31-17 | ||||||
4. | Obra Kościan | 30 | 57 | 17 | 6 | 7 | 56-29 | 10 | 1 | 4 | 29-10 | 7 | 5 | 3 | 27-19 | ||||||
5. | LKS Ślesin | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 59-42 | 7 | 3 | 5 | 29-20 | 9 | 1 | 5 | 30-22 | ||||||
6. | KKS 1925 Kalisz | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 47-31 | 5 | 2 | 8 | 19-18 | 8 | 4 | 3 | 28-13 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-1 |
7. | Orzeł Mroczeń | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 44-54 | 6 | 4 | 5 | 19-20 | 7 | 2 | 6 | 25-34 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1-5 |
8. | SKP Słupca | 30 | 43 | 13 | 4 | 13 | 48-46 | 10 | 2 | 3 | 33-13 | 3 | 2 | 10 | 15-33 | ||||||
9. | Grom Wolsztyn | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 61-49 | 7 | 4 | 4 | 42-25 | 4 | 3 | 8 | 19-24 | ||||||
10. | Olimpia Koło | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 44-48 | 5 | 3 | 7 | 24-26 | 6 | 2 | 7 | 20-22 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 8-5 |
11. | PKS Racot | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 49-64 | 6 | 3 | 6 | 29-27 | 5 | 2 | 8 | 20-37 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-8 |
12. | Victoria Ostrzeszów | 30 | 35 | 10 | 5 | 15 | 38-54 | 5 | 4 | 6 | 24-20 | 5 | 1 | 9 | 14-34 | ||||||
13. | LKS Gołuchów | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 37-35 | 4 | 1 | 10 | 19-20 | 5 | 6 | 4 | 18-15 | ||||||
14. | Piast Kobylin | 30 | 20 | 5 | 5 | 20 | 22-66 | 5 | 1 | 9 | 16-29 | 0 | 4 | 11 | 6-37 | ||||||
15. | Warta Krzymów | 30 | 12 | 3 | 3 | 24 | 22-91 | 1 | 2 | 12 | 12-38 | 2 | 1 | 12 | 10-53 | ||||||
16. | Jarota II Jarocin | 30 | 17 | 4 | 5 | 21 | 23-71 | 3 | 2 | 10 | 16-32 | 1 | 3 | 11 | 7-39 | ||||||
Jarota II Jarocin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||
1 | Victoria Września | ||||||||||||||||
2 | Dąbroczanka Pępowo | ||||||||||||||||
3 | Górnik Konin | ||||||||||||||||
4 | Obra Kościan | ||||||||||||||||
5 | LKS Ślesin | ||||||||||||||||
6 | KKS 1925 Kalisz | ||||||||||||||||
7 | Orzeł Mroczeń | ||||||||||||||||
8 | SKP Słupca | ||||||||||||||||
9 | Grom Wolsztyn | ||||||||||||||||
10 | Olimpia Koło | ||||||||||||||||
11 | PKS Racot | ||||||||||||||||
12 | Victoria Ostrzeszów | ||||||||||||||||
13 | LKS Gołuchów | ||||||||||||||||
14 | Piast Kobylin | ||||||||||||||||
15 | Warta Krzymów | ||||||||||||||||
16 | Jarota II Jarocin |
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia |
KKS 1925 Kalisz | 0-1 | Dąbroczanka Pępowo | 10 sierpnia, 17:00 |
SKP Słupca | 3-0 | Piast Kobylin | 11 sierpnia, 17:00 |
Victoria Września | 5-1 | Grom Wolsztyn | 10 sierpnia, 17:00 |
Victoria Ostrzeszów | 2-1 | Obra Kościan | 11 sierpnia, 16:00 |
PKS Racot | 2-2 | LKS Gołuchów | 10 sierpnia, 17:00 |
Warta Krzymów | 0-3 | LKS Ślesin | 11 sierpnia, 17:00 |
(wo) | |||
Orzeł Mroczeń | 1-1 | Olimpia Koło | 11 sierpnia, 16:00 |
Jarota II Jarocin | 1-4 | Górnik Konin | 11 sierpnia, 16:00 |
w Koźmińcu |
Kolejka 2 - 14-15 sierpnia |
Dąbroczanka Pępowo | 0-1 | Olimpia Koło | 14 sierpnia, 18:00 |
Jarota II Jarocin | 1-2 | Orzeł Mroczeń | 15 sierpnia, 16:00 |
w Koźmińcu | |||
LKS Ślesin | 3-3 | Górnik Konin | 15 sierpnia, 12:00 |
LKS Gołuchów | 0-2 | Warta Krzymów | 15 sierpnia, 17:00 |
Obra Kościan | 7-0 | PKS Racot | 15 sierpnia, 16:00 |
Grom Wolsztyn | 2-3 | Victoria Ostrzeszów | 15 sierpnia, 17:00 |
Piast Kobylin | 0-2 | Victoria Września | 15 sierpnia, 18:00 |
KKS 1925 Kalisz | 4-1 | SKP Słupca | 15 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 18 sierpnia |
SKP Słupca | 0-1 | Dąbroczanka Pępowo | 18 sierpnia, 17:00 |
Victoria Września | 2-2 | KKS 1925 Kalisz | 18 sierpnia, 17:00 |
Victoria Ostrzeszów | 0-0 | Piast Kobylin | 18 sierpnia, 16:00 |
PKS Racot | 2-0 | Grom Wolsztyn | 18 sierpnia, 17:00 |
Warta Krzymów | 0-2 | Obra Kościan | 18 sierpnia, 17:00 |
Górnik Konin | 3-2 | LKS Gołuchów | 18 sierpnia, 17:00 |
Orzeł Mroczeń | 2-1 | LKS Ślesin | 18 sierpnia, 16:00 |
Olimpia Koło | 2-0 | Jarota II Jarocin | 18 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 4 - 24-25 sierpnia |
LKS Ślesin | 1-0 | Olimpia Koło | 24 sierpnia, 11:00 |
LKS Gołuchów | 1-2 | Orzeł Mroczeń | 24 sierpnia, 17:00 |
Obra Kościan | 1-3 | Górnik Konin | 24 sierpnia, 16:00 |
Grom Wolsztyn | 4-1 | Warta Krzymów | 24 sierpnia, 17:00 |
Piast Kobylin | 0-3 | PKS Racot | 24 sierpnia, 11:00 |
KKS 1925 Kalisz | 0-1 | Victoria Ostrzeszów | 24 sierpnia, 17:00 |
SKP Słupca | 3-4 | Victoria Września | 24 sierpnia, 17:00 |
Jarota II Jarocin | 0-1 | Dąbroczanka Pępowo | 25 sierpnia, 16:00 |
w Koźmińcu |
Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września |
Victoria Września | 0-1 | Dąbroczanka Pępowo | 31 sierpnia, 12:00 |
Victoria Ostrzeszów | 1-1 | SKP Słupca | 1 września, 16:00 |
PKS Racot | 3-4 | KKS 1925 Kalisz | 31 sierpnia, 17:00 |
Warta Krzymów | 1-1 | Piast Kobylin | 31 sierpnia, 17:00 |
Górnik Konin | 0-1 | Grom Wolsztyn | 31 sierpnia, 17:00 |
Orzeł Mroczeń | 1-1 | Obra Kościan | 1 września, 16:00 |
Olimpia Koło | 1-2 | LKS Gołuchów | 31 sierpnia, 15:00 |
Jarota II Jarocin | 3-1 | LKS Ślesin | 1 września, 16:00 |
w Koźmińcu |
Kolejka 6 - 7-8 września |
Dąbroczanka Pępowo | 2-1 | LKS Ślesin | 7 września, 17:00 |
LKS Gołuchów | 0-1 | Jarota II Jarocin | 7 września, 17:00 |
Obra Kościan | 1-0 | Olimpia Koło | 7 września, 16:00 |
Grom Wolsztyn | 3-3 | Orzeł Mroczeń | 7 września, 11:00 |
Piast Kobylin | 2-5 | Górnik Konin | 8 września, 17:00 |
KKS 1925 Kalisz | 2-1 | Warta Krzymów | 7 września, 17:00 |
SKP Słupca | 2-1 | PKS Racot | 7 września, 17:00 |
Victoria Września | 5-1 | Victoria Ostrzeszów | 7 września, 17:00 |
Kolejka 7 - 14-15 września |
Victoria Ostrzeszów | 3-4 | Dąbroczanka Pępowo | 15 września, 16:00 |
PKS Racot | 1-1 | Victoria Września | 14 września, 15:00 |
Warta Krzymów | 1-1 | SKP Słupca | 15 września, 16:00 |
Górnik Konin | 1-0 | KKS 1925 Kalisz | 18 września, 16:30 |
w pierwotnym terminie (14 września) odwołany na wniosek policji | |||
Orzeł Mroczeń | 2-0 | Piast Kobylin | 15 września, 15:00 |
Olimpia Koło | 1-0 | Grom Wolsztyn | 13 września, 17:00 |
Jarota II Jarocin | 1-2 | Obra Kościan | 15 września, 16:00 |
LKS Ślesin | 1-1 | LKS Gołuchów | 14 września, 17:00 |
Kolejka 8 - 21-22 września |
Dąbroczanka Pępowo | 0-0 | LKS Gołuchów | 21 września, 17:00 |
Obra Kościan | 0-2 | LKS Ślesin | 21 września, 16:00 |
Grom Wolsztyn | 2-2 | Jarota II Jarocin | 21 września, 15:00 |
Piast Kobylin | 1-0 | Olimpia Koło | 22 września, 16:00 |
KKS 1925 Kalisz | 0-1 | Orzeł Mroczeń | 21 września, 17:00 |
Victoria Września | 6-0 | Warta Krzymów | 21 września, 16:00 |
Victoria Ostrzeszów | 2-1 | PKS Racot | 22 września, 16:00 |
Górnik Konin | 1-0 | SKP Słupca | 21 września, 16:00 |
Kolejka 9 - 28-29 września |
PKS Racot | 1-2 | Dąbroczanka Pępowo | 28 września, 16:00 |
Warta Krzymów | 0-2 | Victoria Ostrzeszów | 29 września, 16:00 |
Górnik Konin | 0-0 | Victoria Września | 28 września, 16:00 |
Orzeł Mroczeń | 0-1 | SKP Słupca | 29 września, 15:00 |
Olimpia Koło | 0-3 | KKS 1925 Kalisz | 2 października, 16:00 |
w pierwotnym terminie (28 września, 15:00) odwołany na prośbę gospodarzy | |||
Jarota II Jarocin | 0-0 | Piast Kobylin | 29 września, 16:00 |
w Koźmińcu | |||
LKS Ślesin | 2-0 | Grom Wolsztyn | 28 września, 16:00 |
LKS Gołuchów | 0-2 | Obra Kościan | 28 września, 16:00 |
w Pleszewie |
Kolejka 10 - 5-6 października |
Dąbroczanka Pępowo | 2-2 | Obra Kościan | 5 października, 16:00 |
Grom Wolsztyn | 2-3 | LKS Gołuchów | 5 października, 15:00 |
Piast Kobylin | 2-5 | LKS Ślesin | 6 października, 15:00 |
KKS 1925 Kalisz | 1-1 | Jarota II Jarocin | 6 października, 15:00 |
SKP Słupca | 0-0 | Olimpia Koło | 5 października, 16:00 |
Victoria Września | 4-2 | Orzeł Mroczeń | 5 października, 16:00 |
Victoria Ostrzeszów | 1-3 | Górnik Konin | 6 października, 16:00 |
PKS Racot | 2-0 | Warta Krzymów | 5 października, 16:00 |
Kolejka 11 - 12-13 października |
Warta Krzymów | 0-6 | Dąbroczanka Pępowo | 12 października, 15:00 |
Górnik Konin | 4-1 | PKS Racot | 12 października, 15:00 |
Orzeł Mroczeń | 2-0 | Victoria Ostrzeszów | 13 października, 15:00 |
Olimpia Koło | 1-3 | Victoria Września | 12 października, 15:00 |
Jarota II Jarocin | 4-1 | SKP Słupca | 13 października, 15:00 |
w Koźmińcu | |||
LKS Ślesin | 0-1 | KKS 1925 Kalisz | 12 października, 15:00 |
LKS Gołuchów | 4-0 | Piast Kobylin | 12 października, 11:00 |
w Pleszewie | |||
Obra Kościan | 1-0 | Grom Wolsztyn | 12 października, 15:00 |
Kolejka 12 - 19-20 października |
Dąbroczanka Pępowo | 2-1 | Grom Wolsztyn | 20 października, 14:00 |
Piast Kobylin | 0-5 | Obra Kościan | 20 października, 15:00 |
KKS 1925 Kalisz | 1-0 | LKS Gołuchów | 20 października, 15:00 |
SKP Słupca | 1-3 | LKS Ślesin | 19 października, 16:00 |
Victoria Września | 5-0 | Jarota II Jarocin | 19 października, 16:00 |
Victoria Ostrzeszów | 1-2 | Olimpia Koło | 20 października, 16:00 |
PKS Racot | 5-1 | Orzeł Mroczeń | 19 października, 15:00 |
Warta Krzymów | 0-1 | Górnik Konin | 20 października, 15:00 |
Kolejka 13 - 26-27 października |
Górnik Konin | 0-0 | Dąbroczanka Pępowo | 26 października, 15:00 |
Orzeł Mroczeń | 1-2 | Warta Krzymów | 27 października, 14:00 |
Olimpia Koło | 1-3 | PKS Racot | 26 października, 13:00 |
Jarota II Jarocin | 2-2 | Victoria Ostrzeszów | 27 października, 14:00 |
w Koźmińcu | |||
LKS Ślesin | 1-3 | Victoria Września | 26 października, 14:00 |
LKS Gołuchów | 1-0 | SKP Słupca | 26 października, 11:00 |
w Pleszewie | |||
Obra Kościan | 2-1 | KKS 1925 Kalisz | 26 października, 15:00 |
Grom Wolsztyn | 5-0 | Piast Kobylin | 26 października, 14:00 |
w Kębłowie |
Kolejka 14 - 2-3 listopada |
Dąbroczanka Pępowo | 0-0 | Piast Kobylin | 3 listopada, 14:00 |
KKS 1925 Kalisz | 1-1 | Grom Wolsztyn | 3 listopada, 14:00 |
SKP Słupca | 2-2 | Obra Kościan | 2 listopada, 11:00 |
Victoria Września | 1-1 | LKS Gołuchów | 2 listopada, 14:00 |
Victoria Ostrzeszów | 0-2 | LKS Ślesin | 3 listopada, 14:00 |
PKS Racot | 0-0 | Jarota II Jarocin | 2 listopada, 14:00 |
Warta Krzymów | 0-1 | Olimpia Koło | 3 listopada, 14:00 |
Górnik Konin | 3-0 | Orzeł Mroczeń | 2 listopada, 14:00 |
Kolejka 15 - 9-10 listopada |
Orzeł Mroczeń | 2-2 | Dąbroczanka Pępowo | 10 listopada, 14:00 |
Olimpia Koło | 0-1 | Górnik Konin | 9 listopada, 14:00 |
Jarota II Jarocin | 4-1 | Warta Krzymów | 10 listopada, 14:00 |
w Koźmińcu | |||
LKS Ślesin | 3-0 | PKS Racot | 9 listopada, 14:00 |
LKS Gołuchów | 3-0 | Victoria Ostrzeszów | 9 listopada, 14:00 |
w Pleszewie | |||
Obra Kościan | 1-1 | Victoria Września | 9 listopada, 14:00 |
Grom Wolsztyn | 5-0 | SKP Słupca | 10 listopada, 14:00 |
w Kębłowie | |||
Piast Kobylin | 0-1 | KKS 1925 Kalisz | 10 listopada, 13:00 |
Kolejka 16 - 16-17 listopada |
Górnik Konin | 5-2 | Jarota II Jarocin | 16 listopada, 11:00 |
Dąbroczanka Pępowo | 1-1 | KKS 1925 Kalisz | 16 listopada, 13:00 |
Piast Kobylin | 1-3 | SKP Słupca | 17 listopada, 13:00 |
Grom Wolsztyn | 2-4 | Victoria Września | 16 listopada, 14:00 |
w Kębłowie | |||
Obra Kościan | 3-0 | Victoria Ostrzeszów | 16 listopada, 14:00 |
LKS Gołuchów | 6-1 | PKS Racot | 16 listopada, 14:00 |
w Pleszewie | |||
LKS Ślesin | 6-0 | Warta Krzymów | 16 listopada, 13:00 |
Olimpia Koło | 3-3 | Orzeł Mroczeń | 17 listopada, 18:00 |
w Uniejowie |
Kolejka 17 - 23-24 listopada |
Olimpia Koło | 0-3 | Dąbroczanka Pępowo | 23 listopada, 13:00 |
w Uniejowie | |||
Orzeł Mroczeń | 3-1 | Jarota II Jarocin | 24 listopada, 13:00 |
Górnik Konin | 0-2 | LKS Ślesin | 23 listopada, 11:00 |
Warta Krzymów | 1-2 | LKS Gołuchów | 24 listopada, 13:00 |
PKS Racot | 0-1 | Obra Kościan | 23 listopada, 13:00 |
Victoria Ostrzeszów | 1-1 | Grom Wolsztyn | 24 listopada, 13:00 |
Victoria Września | 6-0 | Piast Kobylin | 23 listopada, 13:00 |
SKP Słupca | 3-1 | KKS 1925 Kalisz | 23 listopada, 11:00 |
Kolejka 18 - 22-23 marca |
Dąbroczanka Pępowo | 3-1 | SKP Słupca | 22 marca, 15:00 |
KKS 1925 Kalisz | 1-2 | Victoria Września | 22 marca, 15:00 |
Piast Kobylin | 2-0 | Victoria Ostrzeszów | 23 marca, 14:00 |
Grom Wolsztyn | 2-2 | PKS Racot | 22 marca, 13:00 |
Obra Kościan | 4-0 | Warta Krzymów | 22 marca, 15:00 |
LKS Gołuchów | 1-4 | Górnik Konin | 22 marca, 16:00 |
w Pleszewie | |||
LKS Ślesin | 0-1 | Orzeł Mroczeń | 22 marca, 15:00 |
Jarota II Jarocin | 0-3 | Olimpia Koło | |
(wo) |
Kolejka 19 - 29-30 marca |
Dąbroczanka Pępowo | 3-0 | Jarota II Jarocin | |
(wo) | |||
Olimpia Koło | 1-1 | LKS Ślesin | 29 marca, 15:00 |
Orzeł Mroczeń | 0-0 | LKS Gołuchów | 30 marca, 14:00 |
Górnik Konin | 0-0 | Obra Kościan | 29 marca, 16:00 |
Warta Krzymów | 2-7 | Grom Wolsztyn | 30 marca, 15:00 |
PKS Racot | 2-1 | Piast Kobylin | 29 marca, 14:30 |
Victoria Ostrzeszów | 0-2 | KKS 1925 Kalisz | 30 marca, 16:00 |
Victoria Września | 3-0 | SKP Słupca | 29 marca, 15:00 |
Kolejka 20 - 5-6 kwietnia |
Dąbroczanka Pępowo | 0-2 | Victoria Września | 5 kwietnia, 16:00 |
SKP Słupca | 3-0 | Victoria Ostrzeszów | 5 kwietnia, 15:00 |
KKS 1925 Kalisz | 0-1 | PKS Racot | 5 kwietnia, 16:00 |
Piast Kobylin | 3-0 | Warta Krzymów | 6 kwietnia, 16:00 |
Grom Wolsztyn | 2-1 | Górnik Konin | 5 kwietnia, 14:00 |
Obra Kościan | 1-2 | Orzeł Mroczeń | 5 kwietnia, 16:00 |
LKS Gołuchów | 0-1 | Olimpia Koło | 5 kwietnia, 17:00 |
w Pleszewie | |||
LKS Ślesin | 3-0 | Jarota II Jarocin | |
(wo) |
Kolejka 21 - 12-13 kwietnia |
LKS Ślesin | 0-2 | Dąbroczanka Pępowo | 12 kwietnia, 16:00 |
Jarota II Jarocin | 0-3 | LKS Gołuchów | |
(wo) | |||
Olimpia Koło | 2-3 | Obra Kościan | 12 kwietnia, 15:00 |
Orzeł Mroczeń | 1-0 | Grom Wolsztyn | 13 kwietnia, 15:00 |
Górnik Konin | 2-0 | Piast Kobylin | 12 kwietnia, 17:00 |
Warta Krzymów | 0-3 | KKS 1925 Kalisz | 13 kwietnia, 11:00 |
PKS Racot | 3-2 | SKP Słupca | 12 kwietnia, 16:00 |
Victoria Ostrzeszów | 1-2 | Victoria Września | 16 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 22 - 19 kwietnia |
Dąbroczanka Pępowo | 5-0 | Victoria Ostrzeszów | 19 kwietnia, 16:00 |
Victoria Września | 0-0 | PKS Racot | 19 kwietnia, 16:00 |
SKP Słupca | 5-1 | Warta Krzymów | 19 kwietnia, 16:00 |
KKS 1925 Kalisz | 0-1 | Górnik Konin | 18 kwietnia, 19:00 |
Piast Kobylin | 0-2 | Orzeł Mroczeń | 19 kwietnia, 16:00 |
Grom Wolsztyn | 4-2 | Olimpia Koło | 23 kwietnia, 18:00 |
Obra Kościan | 3-0 | Jarota II Jarocin | |
(wo) | |||
LKS Gołuchów | 0-1 | LKS Ślesin | 19 kwietnia, 14:00 |
w Pleszewie |
Kolejka 23 - 26-27 kwietnia |
SKP Słupca | 1-0 | Górnik Konin | 26 kwietnia, 16:00 |
LKS Gołuchów | 0-1 | Dąbroczanka Pępowo | 26 kwietnia, 17:00 |
w Pleszewie | |||
LKS Ślesin | 3-3 | Obra Kościan | 26 kwietnia, 16:00 |
Jarota II Jarocin | 0-3 | Grom Wolsztyn | |
(wo) | |||
Olimpia Koło | 4-0 | Piast Kobylin | 26 kwietnia, 15:00 |
Orzeł Mroczeń | 0-5 | KKS 1925 Kalisz | 25 kwietnia, 18:00 |
Warta Krzymów | 1-2 | Victoria Września | 27 kwietnia, 16:00 |
PKS Racot | 0-1 | Victoria Ostrzeszów | 26 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 24 - 3-4 maja |
Dąbroczanka Pępowo | 6-0 | PKS Racot | 3 maja, 14:00 |
(wo) | |||
na boisku 6-1 | |||
Victoria Ostrzeszów | 5-0 | Warta Krzymów | 4 maja, 16:00 |
Victoria Września | 0-0 | Górnik Konin | 3 maja, 16:00 |
SKP Słupca | 3-0 | Orzeł Mroczeń | 3 maja, 17:00 |
KKS 1925 Kalisz | 3-1 | Olimpia Koło | 1 maja, 16:00 |
Piast Kobylin | 3-0 | Jarota II Jarocin | |
(wo) | |||
Grom Wolsztyn | 4-1 | LKS Ślesin | 3 maja, 17:00 |
Obra Kościan | 0-1 | LKS Gołuchów | 3 maja, 16:00 |
Kolejka 25 - 10-11 maja |
Obra Kościan | 1-0 | Dąbroczanka Pępowo | 10 maja, 16:00 |
LKS Gołuchów | 2-3 | Grom Wolsztyn | 10 maja, 17:00 |
w Pleszewie | |||
LKS Ślesin | 3-2 | Piast Kobylin | 10 maja, 17:00 |
Jarota II Jarocin | 0-3 | KKS 1925 Kalisz | |
(wo) | |||
Olimpia Koło | 3-2 | SKP Słupca | 10 maja, 15:00 |
Orzeł Mroczeń | 1-2 | Victoria Września | 10 maja, 17:00 |
Górnik Konin | 1-2 | Victoria Ostrzeszów | 10 maja, 17:00 |
Warta Krzymów | 2-3 | PKS Racot | 11 maja, 17:00 |
Kolejka 26 - 17-18 maja |
Dąbroczanka Pępowo | 5-0 | Warta Krzymów | 17 maja, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 5-1 | |||
PKS Racot | 4-2 | Górnik Konin | 18 maja, 18:00 |
Victoria Ostrzeszów | 3-0 | Orzeł Mroczeń | 18 maja, 16:00 |
Victoria Września | 6-1 | Olimpia Koło | 17 maja, 17:00 |
SKP Słupca | 3-0 | Jarota II Jarocin | |
(wo) | |||
KKS 1925 Kalisz | 1-2 | LKS Ślesin | 17 maja, 17:00 |
Piast Kobylin | 1-0 | LKS Gołuchów | 18 maja, 16:00 |
Grom Wolsztyn | 3-0 | Obra Kościan | 17 maja, 17:00 |
Kolejka 27 - 24-25 maja |
Grom Wolsztyn | 1-2 | Dąbroczanka Pępowo | 25 maja, 14:00 |
Obra Kościan | 1-0 | Piast Kobylin | 24 maja, 16:00 |
LKS Gołuchów | 0-0 | KKS 1925 Kalisz | 24 maja, 17:00 |
w Kaliszu; LKS Gołuchów gospodarzem | |||
LKS Ślesin | 0-2 | SKP Słupca | 24 maja, 16:00 |
Jarota II Jarocin | 0-3 | Victoria Września | |
(wo) | |||
Olimpia Koło | 3-0 | Victoria Ostrzeszów | 24 maja, 15:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Orzeł Mroczeń | 2-1 | PKS Racot | 25 maja, 16:00 |
Górnik Konin | 4-0 | Warta Krzymów | 10 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (24 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca |
Dąbroczanka Pępowo | 0-0 | Górnik Konin | 31 maja, 17:00 |
Warta Krzymów | 1-4 | Orzeł Mroczeń | 1 czerwca, 17:00 |
PKS Racot | 2-7 | Olimpia Koło | 31 maja, 17:00 |
Victoria Ostrzeszów | 3-0 | Jarota II Jarocin | |
(wo) | |||
Victoria Września | 4-2 | LKS Ślesin | 31 maja, 17:00 |
SKP Słupca | 1-0 | LKS Gołuchów | 31 maja, 11:00 |
KKS 1925 Kalisz | 1-2 | Obra Kościan | 31 maja, 17:00 |
Piast Kobylin | 1-1 | Grom Wolsztyn | 31 maja, 16:00 |
Kolejka 29 - 7 czerwca |
Piast Kobylin | 0-2 | Dąbroczanka Pępowo | 7 czerwca, 14:00 |
Grom Wolsztyn | 1-1 | KKS 1925 Kalisz | 7 czerwca, 18:00 |
Obra Kościan | 3-0 | SKP Słupca | 7 czerwca, 17:00 |
LKS Gołuchów | 1-2 | Victoria Września | 7 czerwca, 18:00 |
w Pleszewie | |||
LKS Ślesin | 3-2 | Victoria Ostrzeszów | 4 czerwca, 18:00 |
Jarota II Jarocin | 0-3 | PKS Racot | |
(wo) | |||
Olimpia Koło | 2-2 | Warta Krzymów | 6 czerwca, 18:00 |
Orzeł Mroczeń | 1-3 | Górnik Konin | 7 czerwca, 17:00 |
Kolejka 30 - 14 czerwca |
Dąbroczanka Pępowo | 6-2 | Orzeł Mroczeń | 14 czerwca, 17:00 |
Górnik Konin | 2-0 | Olimpia Koło | 14 czerwca, 17:00 |
Warta Krzymów | 3-0 | Jarota II Jarocin | |
(wo) | |||
PKS Racot | 2-3 | LKS Ślesin | 8 czerwca, 17:00 |
Victoria Ostrzeszów | 1-1 | LKS Gołuchów | 14 czerwca, 17:00 |
Victoria Września | 2-1 | Obra Kościan | 14 czerwca, 17:00 |
SKP Słupca | 3-0 | Grom Wolsztyn | 14 czerwca, 17:00 |
KKS 1925 Kalisz | 4-2 | Piast Kobylin | 14 czerwca, 17:00 |
MKS "Olimpia" Koło | 2:0 | Błękitni Mąkolno |
2016-08-27, 15:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 3 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Konin | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 46, wczoraj: 133
ogółem: 4 715 294
statystyki szczegółowe
|