Najbliższa kolejka 4 | ||||||||||||||||||||||||
|
|
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Olimpia Koło | 30 | 69 | 21 | 6 | 3 | 90-17 | 11 | 3 | 1 | 49-9 | 10 | 3 | 2 | 41-8 | ||||||
2. | GKS Sompolno | 30 | 65 | 20 | 5 | 5 | 73-27 | 11 | 3 | 1 | 40-13 | 9 | 2 | 4 | 33-14 | ||||||
3. | Warta Krzymów | 30 | 60 | 18 | 6 | 6 | 70-33 | 9 | 2 | 4 | 31-18 | 9 | 4 | 2 | 39-15 | ||||||
4. | Górnik Kłodawa | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 47-42 | 9 | 4 | 2 | 28-13 | 6 | 1 | 8 | 19-29 | ||||||
5. | Znicz Władysławów | 30 | 49 | 15 | 4 | 11 | 52-43 | 10 | 0 | 5 | 32-23 | 5 | 4 | 6 | 20-20 | ||||||
6. | Błękitni Helenów | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 61-47 | 10 | 1 | 4 | 39-19 | 3 | 5 | 7 | 22-28 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6-1 |
7. | Polanin Strzałkowo | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 48-37 | 9 | 3 | 3 | 26-10 | 4 | 3 | 8 | 22-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-6 |
8. | Warta Dobrów | 30 | 44 | 11 | 11 | 8 | 39-33 | 7 | 5 | 3 | 23-14 | 4 | 6 | 5 | 16-19 | ||||||
9. | Polonia Golina | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 62-48 | 9 | 2 | 4 | 40-20 | 3 | 3 | 9 | 22-28 | ||||||
10. | Tulisia Tuliszków | 30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 40-40 | 6 | 4 | 5 | 20-22 | 4 | 4 | 7 | 20-18 | ||||||
11. | Polonus Kazimierz Biskupi | 30 | 35 | 10 | 5 | 15 | 49-59 | 8 | 3 | 4 | 37-20 | 2 | 2 | 11 | 12-39 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-1 |
12. | ZKS Zagórów | 30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 34-43 | 4 | 6 | 5 | 18-22 | 5 | 2 | 8 | 16-21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-4 |
13. | Zjednoczeni Rychwał | 30 | 31 | 7 | 10 | 13 | 31-38 | 4 | 6 | 5 | 17-17 | 3 | 4 | 8 | 14-21 | ||||||
14. | Wicher Dobra | 30 | 28 | 7 | 7 | 16 | 51-80 | 7 | 2 | 6 | 28-37 | 0 | 5 | 10 | 23-43 | ||||||
15. | Czarni Ostrowite (k. Konina) | 30 | 19 | 5 | 4 | 21 | 22-111 | 4 | 3 | 8 | 15-44 | 1 | 1 | 13 | 7-67 | ||||||
16. | Orlik Miłosław | 30 | 17 | 5 | 2 | 23 | 24-95 | 3 | 2 | 10 | 15-34 | 2 | 0 | 13 | 9-61 |
Puchar Polski 2011/2012, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin |
I runda - 7 sierpnia | ||
(Losowanie - 26 lipca - siedziba OZPN Konin) |
Teleszyna Przykona | 0-2 | Kasztelania II Brudzew | 6 sierpnia, 17:00 |
Grom Malanów | 2-2 | Warta Dobrów | 7 sierpnia, 17:00 |
k. 2-4 | |||
Warta Rumin | 3-0 | Zjednoczeni Rychwał | 7 sierpnia, 17:00 |
(wo) | |||
Warta Kramsk | 1-1 | GKS Sompolno | 7 sierpnia, 17:00 |
k. 4-3 | |||
GKS Olszówka | 3-3 | Zryw Dąbie | 7 sierpnia, 17:00 |
k. 1-3 | |||
Polanin Strzałkowo | 1-3 | ZKS II Zagórów | 7 sierpnia, 17:00 |
Sokół II Budzisław | 1-2 | Wilki Wilczyn | 7 sierpnia, 17:00 |
Orzeł Grzegorzew | 2-6 | Olimpia Koło | 7 sierpnia, 17:00 |
II runda - 31 sierpnia | ||
Sokół Kleczew - wolny los. |
Kasztelania II Brudzew | 1-7 | Warta Dobrów | 31 sierpnia, 17:30 |
Warta Rumin | 1-10 | Górnik Konin | 31 sierpnia, 17:30 |
Warta Kramsk | 0-3 | Olimpia Koło | 31 sierpnia, 17:30 |
Zryw Dąbie | 2-1 | Górnik Kłodawa | 31 sierpnia, 17:30 |
Wilki Wilczyn | 1-1 | Czarni Ostrowite (k. Konina) | 31 sierpnia, 17:30 |
k. 3-2 | |||
GKS Lisewo | 0-2 | Polonus Kazimierz Biskupi | 31 sierpnia, 17:30 |
Sparta Orzechowo | 0-4 | Victoria Września | 31 sierpnia, 17:30 |
Hetman Orchowo | 0-4 | SKP Słupca | 31 sierpnia, 17:30 |
ZKS Zagórów | 1-1 | Orlik Miłosław | 31 sierpnia, 17:30 |
k. 8-7 | |||
Błękitni Mąkolno | 0-3 | Sparta Konin | 31 sierpnia, 17:30 |
Strażak Licheń Stary | 3-4 | Warta Krzymów | 31 sierpnia, 17:30 |
Tulisia Tuliszków | 1-0 | Znicz Władysławów | 31 sierpnia, 17:30 |
Wicher Dobra | 1-0 | Kasztelania Brudzew | 31 sierpnia, 17:30 |
Polonia Golina | 2-2 | ZKS II Zagórów | 31 sierpnia, 17:30 |
k. 5-3 | |||
Błękitni Helenów | 3-0 | LKS Ślesin | 31 sierpnia, 17:30 |
III runda - 14 września |
Wilki Wilczyn | 1-8 | Sparta Konin | 14 września, 17:00 |
nieznany ? - Przemysław Skibiszewski ?, ?, ?, ?, Łukasz Jaskulski ?, ?, Rafał Czapski ?, ? | |||
Zryw Dąbie | 9-1 | Warta Dobrów | 14 września, 17:00 |
Łukasz Kujawa ?, ?, ?, ?, ?, Dawid Janczak ?, Przemysław Pasturek ?, Konrad Dzikowski ?, Dawid Gomolla ? - nieznany ? | |||
ZKS Zagórów | 1-7 | Victoria Września | 14 września, 17:00 |
nieznany ? - Paweł Zieliński ?, ?, Kazimierz Konieczka ?, Norbert Dura ?, Mateusz Duszyński ?, Tomasz Rybarczyk ?, nieznany ? (s) | |||
Polonus Kazimierz Biskupi | 0-8 | Sokół Kleczew | 14 września, 17:00 |
Marcin Jankowiak 23, Norbert Grzelak 25, Łukasz Urban 44, Jakub Woźniak 46, Jacek Kopaniarz 63, Maciej Lisiecki 64, 68, 90 | |||
Błękitni Helenów | 0-3 | Górnik Konin | 14 września, 17:00 |
Maciej Adamczewski 60, Arkadiusz Bajerski 84, Adam Kosmala 86 | |||
Wicher Dobra | 2-3 | Olimpia Koło | 14 września, 17:00 |
nieznany ?, ? - Tomasz Mikusik ?, Filip Szymański ?, Szymon Izydorczyk ? | |||
Polonia Golina | 2-3 | SKP Słupca | 14 września, 17:00 |
Adrian Jóźwiak ?, Mateusz Zaborski ? - Tomasz Kubiak ?, Mariusz Szymański ?, Janusz Matuszewski ? | |||
Tulisia Tuliszków | 2-1 | Warta Krzymów | 14 września, 17:00 |
1/4 finału - 28 września |
Sparta Konin | 0-2 | Górnik Konin | 28 września, 16:30 |
Adam Kosmala 12, Arkadiusz Bajerski 90 | |||
Tulisia Tuliszków | 1-0 | Sokół Kleczew | 25 października, 15:30 |
Piotr Głowala ? (s) | |||
w pierwotnym terminie (28 września, 16:30) odwołany | |||
Zryw Dąbie | 3-4 | Victoria Września | 28 września, 16:30 |
Łukasz Kujawa 39 (k), 50, 67 - Patryk Buczkowski 11, Tomasz Rybarczyk 68, Bartłomiej Figas 88, Maciej Matuszak 90 | |||
Olimpia Koło | 0-0 | SKP Słupca | 28 września, 16:30 |
k. 11-12 |
1/2 finału - 18 kwietnia |
SKP Słupca | 1-0 | Górnik Konin | 18 kwietnia, 17:00 |
Jacek Mikołajczyk 52 | |||
Tulisia Tuliszków | 1-2 | Victoria Września | 18 kwietnia, 17:00 |
nieznany 90 - Jakub Groszkowski 61, Paweł Zieliński 90 |
Finał - 25 kwietnia |
SKP Słupca | 3-0 | Victoria Września | 25 kwietnia, 17:00 |
Tomasz Kubiak 73, 89, Michał Goliński 90 | |||
w Słupcy |
MKS "Olimpia" Koło | 2:0 | Błękitni Mąkolno |
2016-08-27, 15:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 3 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Konin | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 6, wczoraj: 133
ogółem: 4 715 254
statystyki szczegółowe
|