T E R M I N A R Z
Rozgrywek o mistrzostwo Klasy ORLIK E2 Gr. II
Sezon 2015/2016 – RUNDA JESIENNA
Termin I 12.09.2015 – Gospodarz zawodów – GKS Sompolno
1. 10,00 GKS Sompolno - Olimpia Koło II 2 : 0
2. 10,17 Olimpia I Koło - Górnik Kłodawa 1 : 1
3. 10,34 GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew 1 : 1
4. 10,51 Olimpia Koło I - Olimpia II Koło 4 : 0
5. 11,08 Kasztelania Brudzew - Górnik Kłodawa 1 : 1
6. 11,25 GKS Sompolno - Olimpia I Koło 0 : 3
7. 11,42 Olimpia II Koło - Kasztelania Brudzew 1 : 2
8. 11,59 GKS Sompolno - Górnik Kłodawa 1 : 0
9. 12,16 Olimpia I Koło - Kasztelania Brudzew 1 : 0
10. 12,33 Olimpia II Koło - Górnik Kłodawa 0 : 2
Termin II 19.09.2015 – Gospodarz zawodów – Olimpia Koło I
1. 10,00 GKS Sompolno - Olimpia Koło II ---:---
2. 10,17 Olimpia I Koło - Górnik Kłodawa ---:---
3. 10,34 GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew ---:---
4. 10,51 Olimpia Koło I - Olimpia II Koło ---:---
5. 11,08 Kasztelania Brudzew - Górnik Kłodawa ---:---
6. 11,25 GKS Sompolno - Olimpia I Koło ---:---
7. 11,42 Olimpia II Koło - Kasztelania Brudzew ---:---
8. 11,59 GKS Sompolno - Górnik Kłodawa ---:---
9. 12,16 Olimpia I Koło - Kasztelania Brudzew ---:---
10. 12,33 Olimpia II Koło - Górnik Kłodawa ---:---
Termin III 26.09.2015 – Gospodarz zawodów – Kasztelania Brudzew
1. 10,00 GKS Sompolno - Olimpia Koło II ---:---
2. 10,17 Olimpia I Koło - Górnik Kłodawa ---:---
3. 10,34 GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew ---:---
4. 10,51 Olimpia Koło I - Olimpia II Koło ---:---
5. 11,08 Kasztelania Brudzew - Górnik Kłodawa ---:---
6. 11,25 GKS Sompolno - Olimpia I Koło ---:---
7. 11,42 Olimpia II Koło - Kasztelania Brudzew ---:---
8. 11,59 GKS Sompolno - Górnik Kłodawa ---:---
9. 12,16 Olimpia I Koło - Kasztelania Brudzew ---:---
10. 12,33 Olimpia II Koło - Górnik Kłodawa ---:---
Termin IV 10.10.2015 – Gospodarz zawodów – Koło II
1. 10,00 GKS Sompolno - Olimpia Koło II ---:---
2. 10,17 Olimpia I Koło - Górnik Kłodawa ---:---
3. 10,34 GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew ---:---
4. 10,51 Olimpia Koło I - Olimpia II Koło ---:---
5. 11,08 Kasztelania Brudzew - Górnik Kłodawa ---:---
6. 11,25 GKS Sompolno - Olimpia I Koło ---:---
7. 11,42 Olimpia II Koło - Kasztelania Brudzew ---:---
8. 11,59 GKS Sompolno - Górnik Kłodawa ---:---
9. 12,16 Olimpia I Koło - Kasztelania Brudzew ---:---
10. 12,33 Olimpia II Koło - Górnik Kłodawa ---:---
Termin V 17.10.2015 – Gospodarz zawodów – Górnik Kłodawa
1. 10,00 GKS Sompolno - Olimpia Koło II ---:---
2. 10,17 Olimpia I Koło - Górnik Kłodawa ---:---
3. 10,34 GKS Sompolno - Kasztelania Brudzew ---:---
4. 10,51 Olimpia Koło I - Olimpia II Koło ---:---
5. 11,08 Kasztelania Brudzew - Górnik Kłodawa ---:---
6. 11,25 GKS Sompolno - Olimpia I Koło ---:---
7. 11,42 Olimpia II Koło - Kasztelania Brudzew ---:---
8. 11,59 GKS Sompolno - Górnik Kłodawa ---:---
9. 12,16 Olimpia I Koło - Kasztelania Brudzew ---:---
10. 12,33 Olimpia II Koło - Górnik Kłodawa ---:---